fbpx

Webinar: 4 sposoby na to,
by lepiej radzić sobie ze stresem i lękiem.

Jeśli potrzebujesz zrzucić z siebie napięcie i nauczyć się lepiej radzić ze stresem i lękiem, ten webinar jest dla ciebie!

Co znajdziesz w środku?

Znajdziesz tu:

  • nagranie webinaru (70 minut),
  • nagranie audio do pobrania (mp3),
  • notatki do wydrukowania w formacie pdf.

Cena: 49 zł.

Jak się masz?

Ale tak na serio, nie na odczepne. 

Bo my, co się nie rozejrzymy – to słyszymy: średnio… 

I nie wiem jak ty to widzisz,  ale mamy poczucie, że ostatnie lata pełne są niepewności, zmian, utraty poczucia kontroli i świadomości zagrożenia w różnej formie.

To zagrożenie to może widmo obniżenia jakości życia, wojna tuż obok, choroba, wzrost cen i słaba sytuacja ekonomiczna, czy ogólna niepewność co do jutra.

I w tym wszystkim, czy chcesz czy nie, bardziej lub mniej doświadczasz pewnie jakiegoś napięcia. 

I to nic dziwnego. Nie jesteś w tym sam/a. 

Jako ludzie lubimy pewność i przewidywalność. Lubimy czuć kontrolę i wiedzieć jak będzie. A gdy tak nie jest to zaczynamy się bać. 

Wtedy kluczowa jest odpowiedź na pytanie co Ty potrafisz zrobić z tym lękiem czy stresem?

Czy potrafisz się wyciszyć i działać pomimo niego?

Czy raczej się nakręcasz i trudno Ci o spokój?

Czy napięcie trwa jakiś czas a potem znika czy raczej zaczyna trwać dłużej i coraz bardziej męczyć? Gorzej śpisz, zajadasz emocje, uciekasz w alkohol lub telefon. 

A może próbujesz jakoś sobie radzić: nie myśleć, nie czuć go, tłumaczyć sobie racjonalnie a to nie działa?

Czego konkretnie się dowiesz?
  • skąd się bierze lęk i stres, jak wpływa na nasze myślenie i postrzeganie rzeczywistości. Zrozumiesz, czemu możesz czuć więcej poddenerwowania, zmęczenia czy braku sił,
  • pokażemy Ci, co wzmaga odczuwanie lęku i stresu i jak często sami nieświadomie go potęgujemy – chcąc sobie pomóc robimy zupełnie odwrotną rzecz,
  • poznasz też 4 skuteczne sposoby na to, by lepiej sobie z nimi radzić i być bardziej odpornym psychicznie. By mieć większy spokój i siłę na wszystko na co potrzebujesz.
Skąd wiemy to wszystko?

Na co dzień pracujemy z osobami, które mierzą się z lękiem i stresem. Pomagamy odzyskać równowagę i spokój sprawdzonymi naukowo metodami, m.in. z podejścia poznawczo-behawioralnego. I wiemy, że ten problem jest teraz powszechny. Wiemy też, że są sposoby aby sobie pomóc, w zaciszu domu, mając tę wiedzę, którą tu przekażemy. 

Skorzystaj z naszej wiedzy i praktyki i ciesz się większym spokojem w swoim życiu.

Robimy ten webinar bo wiemy, że stres i lęk mają ogromny wpływ na nasze postrzeganie rzeczywistości, samych siebie czy relacje. Zobacz, że częściej kłócimy się z innymi gdy akurat mamy trudny czas – czyli chodzimy czymś spięci.

  • A gdyby tak radzić sobie ze stresem skuteczniej?
  • Nie wyładowywać go na najbliższych? 
  • I nie zadręczać nim siebie przez niepotrzebne zamartwianie?

Wiemy, że udział w tym webinarze, może być takim pierwszym krokiem ku tej zmianie. I wiemy, że naprawdę warto to dla samego siebie zrobić.

Kim jesteśmy i dlaczego warto uczyć się od nas?

Cześć! Tu Ula i Krzysiek Głowaccy – to my zapraszamy Cię na to spotkanie. Być może zastanawiasz się, czemu akurat my mielibyśmy Cię czegoś nauczyć. I słusznie – w końcu nie warto ufać wszystkim w internecie.

Jesteśmy małżeństwem z 10-letnim stażem i rodzicami trójki dzieci. Jesteśmy też z wykształcenia psychologami oraz trenerami. Ula jest psychoterapeutką, a Krzysiek zajmuje się uczeniem umiejętności komunikacyjnych – w szczególności słuchania.
Widząc jak wiele par mimo, że kiedyś bardzo się kochało, oddala się od siebie, stwierdziliśmy, że nie możemy pozostać bezczynni. Bazując na naszej wiedzy psychologicznej i doświadczeniu z pracy z parami stworzyliśmy projekt Szczęśliwi Razem i w jego ramach prowadzimy konsultacje, terapie, kursy online czy webinary.
Bliskie nam jest Porozumienie bez Przemocy oraz rodzicielstwo bliskości.

Zapraszamy Cię serdecznie do skorzystania z naszej wiedzy i praktyki by Twoje relacje były bardziej spokojne i szczęśliwe!