fbpx

Webinar: Kojąca rozmowa

...czyli jak rozmawiać o stresie i w stresie.

Co znajdziesz w środku?

Znajdziesz tu:

  • nagranie webinaru (67 minut),
  • nagranie audio do pobrania (mp3),
  • notatki do wydrukowania w formacie pdf.

Cena: 49 zł.

Wstajesz rano, zbierasz dzieci, pędzisz do pracy.
W pracy spotkania, napięcie, terminy i oczekiwania.
Wracasz do domu i…
…chciałoby się odpocząć, prawda?

A tu obok, druga osoba, która też jest zmęczona. Która być może do tego wszystkiego jeszcze martwi się o zdrowie, pieniądze, bezpieczną przyszłość dla Was i Waszych dzieci.

I zamiast odpoczynku zaczyna się warczenie na siebie, wyrażanie kolejnych oczekiwań. Być może pojawiają się wybuchy złości, których tak naprawdę się nie chce… Potem smutek i poczucie winy… 

Masz tak? 

Nie unikniemy stresu w życiu.
Ostatnie lata niestety brutalnie nam to pokazują.
Dlatego musimy się nauczyć lepiej sobie radzić ze stresem i w nim wspierać. Dlatego tak ważne jest, by rozmawiać w związku o stresie tak, by efektem tej rozmowy było ukojenie i poczucie ulgi dla obu stron.

Takiej rozmowy można się nauczyć. Można nauczyć się towarzyszenia drugiej osobie tak, by pomóc jej regulować napięcie i ostatecznie razem, silniejsi iść mierzyć się z tym, z czym zmierzyć się trzeba.

O tym w jaki sposób rozmawiać i jak się tego nauczyć mówimy w naszym webinarze. 

O czym mówimy w webinarze?
  • Jaką rolę w radzeniu sobie ze stresem ma rozmowa z inną osobą i dlaczego umiejętność prowadzenia kojących rozmów w związku jest niezbędna.
  • Budowanie zaufania w rozmowie – od czego zależy to czy chcemy się otworzyć? Jak sprawić by druga osoba czuła się przy nas swobodnie i bezpiecznie?
  • Elementy kojącej rozmowy, o które warto zadbać jeśli chcemy być wsparciem dla ważnych dla nas osób.
  • o 3 rzeczach, których zdecydowanie nie można robić. Są to najczęstsze błędy potęgujące stres i poczucie osamotnienia w rozmowie a zwykle robione z naprawdę dobrych intencji.

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Urszula i Krzysztof Głowaccy, od 10 lat jesteśmy małżeństwem i mamy trójkę dzieci. Z wykształcenia jesteśmy psychologami.  Jesteśmy autorami projektów „Szczęśliwi Razem” i „Wierność jest sexy”. 

W nich wspieramy w budowaniu i tworzeniu relacji ze sobą i z innym ważnymi dla nas osobami. Pracujemy tak już 10 lat.