fbpx

Jak się dogadać mimo różnic?

Warsztat rozwojowy dla par

Interaktywne, praktyczne warsztaty online, dzięki którym będziecie się lepiej dogadywać i bardziej cieszyć swoją wzajemną obecnością.
Dzięki poznaniu stylów zachowań Wasze różnice staną Waszą siłą, a nie trudnością.

Co, gdzie, kiedy?

Trzygodzinny, interaktywny warsztat na platformie zoom. Minimum teorii, maksimum praktyki.
Koszt: 149 zł.

Jeśli...

...kochacie się i chcecie ze sobą być, ale widzicie, że się różnicie i to wpływa na Was nie tak, jakbyście chcieli...
 ...zdarza Wam się przez to więcej kłócić i tracić radość z bycia razem...
...chcecie to ułożyć tak, by różnice były Waszą siłą, a nie przyczyną oddalania się...

...to ten warsztat jest dla Was!

Po tym warsztacie:

zaczniecie się lepiej rozumieć i mniej wkurzać na siebie wzajemnie.
wypracujecie rozwiązania, które wniosą więcej radości i zrozumienia do Waszej relacji.
poznacie style zachowań i ich praktyczne przełożenie na Wasze związkowe życie.
zmieni się Wasza komunikacja i rozumienie siebie nawzajem.

A co będziemy konkretnie robić? Oto plan spotkania :

Na początku opowiemy Wam  o stylach zachowań. Model DISC zakłada, że istnieją 4 główne style zachowań ludzi, które można zmierzyć i zbadać. Każdy z nas ma dostęp i używa w swoim życiu najczęściej 2 lub 3 stylów w różnym stopniu.
Jednocześnie często mamy swój preferowany (przeważający) styl zachowania i reagowania w określonych sytuacjach. Znając swój styl zachowania i wiedząc jak to działa (rozpoznając style innych ludzi), można znacząco usprawnić swoją komunikację, zwiększyć efektywność i poprawić relacje.

Potem przyjrzymy się stylom zachowań w odniesieniu do potrzeb. Bardzo często różnimy się w tym, jakie potrzeby są dla nas ważne. Jedni cenią sobie wolność, inni potrzebują dużo bezpieczeństwa. Jeśli znamy wzajemnie swoje wiodące potrzeby, możemy bardziej rozumieć nasze zachowania i bardziej o siebie wzajemnie zadbać. Opowiemy Wam o potrzebach każdego stylu, a potem zachęcimy byście razem o tym porozmawiali.

Tę samą myśl można wypowiedzieć na wiele różnych sposobów. Od tego, jak to zrobimy, będzie zależało czy w drugiej stronie pojawi się chęć słuchania i zrozumienie nas, czy wręcz przeciwnie – atak lub obrona, nie prowadzące  do bliższej więzi czy porozumienia.

W trakcie tego spotkania będziecie uczyć się mówić w sposób, która otwiera, jest szczery, a jednocześnie nie rani. Znając Wasze potrzeby, będziemy mogli przyjrzeć się Waszej komunikacji i w odniesieniu do stylów zachowań zobaczyć, co potrzeba zmienić aby dla obojga z Was było to komfortowe.

 

Jedni potrzebują kilku informacji i już są w stanie podjąć decyzje. Inni zanim to zrobią – przeszukają cały internet, zrobią wywiad po znajomych, a na koniec będą jeszcze długo myśleć i analizować. Czemu tak jest i jak to rozwiązać, żeby się na siebie wzajemnie nie wkurzać? O tym będzie właśnie w tej części warsztatu.

Różnimy się także w tym jak reagujemy na stres. Jedni wybuchają i za chwilę już jest w porządku. Inni długo noszą w sobie napięcia, nie dzielą się nimi, rozpamiętują. Jeszcze inni w stresie robią się chaotyczni. Ponieważ nasze życie nie jest wolne od stresu, chcemy pokazać Wam jak się w tym wspierać i dogadać.

W tej części zachęcimy Was do przyjrzenia się Waszej codzienności z dystansu. Zaprosimy Was do zaplanowania zmian, które będą wspierać Was w szczęśliwym byciu razem. Wykorzystamy tu wiedzę z poprzednich części w bardzo praktyczny sposób. 

Przyjrzymy się najważniejszym obszarom Waszego związku przez pryzmat stylów zachowań. 
To sprawi, że wiedzę którą Wam przekażemy 
 będziecie mogli wykorzystać od razu.

Kim jesteśmy?

Urszula i Krzysztof Głowaccy

Jesteśmy małżeństwem psychologów, rodzicami trójki dzieci, autorami projektów Szczęśliwi Razem i Wierność jest sexy

Na codzień wspieramy w budowaniu relacji. Robimy to w trakcie konsultacji, warsztatów, kursów online. 

Zawodowo również wykorzystujemy style zachowań, jesteśmy konsultantami Maxie Disca. Krzysiek jest też trenerem konsultantów. Ta wiedza kilka lat temu okazała się niezwykle ważna w naszym sposobie budowania relacji. Pomogła zrozumieć nasze różnice i teraz wykorzystujemy je by się wspierać, a nie ranić.

Co o naszej pracy mówią inni?

Jak się dogadać mimo różnic?

Regular
149
 • Cena dotyczy pary
 • Trzygodzinne spotkanie na platformie Zoom
 • Dostęp do zapisu video części teoretycznej po spotkaniu.
 • Workbook z podsumowaniem treści i ćwiczeń
 • Zapis webinaru: Jak się dogadać mimo różnic?

JAK SIĘ DOGADAĆ MIMO RÓŻNIC?

Premium
499
 • Cena dotyczy pary
 • Trzygodzinne spotkanie na platformie Zoom
 • Dostęp do zapisu video części teoretycznej po spotkaniu.
 • Workbook z podsumowaniem treści i ćwiczeń
 • Zapis webinaru: Jak się dogadać mimo różnic?
 • 2 testy dla każdego z Was badające Wasze style oraz indywidualna konsultacja oparta o te testy pokazująca Wam jak się lepiej dogadywać i jak to wykorzystać w Waszej relacji

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy mogę skorzystać z programu samodzielnie?

Warsztat skierowany jest do par i będzie zawierał dużo treści do omówienia w parze. Jeśli druga osoba nie wyraża chęci, możemy polecić nasz webinar: "jak się dogadać mimo różnic", bo teorię przekazujemy też tam.

Czy będziemy musieli brać udział aktywnie w warsztatach?

Nie. Zachęcamy ale nie zmuszamy. 🙂 To, na ile się zaangażujecie zależy od Was. Im więcej włożycie od siebie, tym więcej weźmiecie.

Czy musimy się jakoś przygotować?

Zachęcamy od odsłuchania webinaru: "jak się dogadać mimo różnic?". Jak Wam się nie uda, to na samym warsztacie też o tym powiemy.

Gdzie będą warsztaty?

Warsztaty będą na platformie Zoom przeznaczonej do wideokonferencji. Przed spotkaniem prześlemy link oraz hasło do zalogowania się. Wystarczy, że je wpiszesz i będziesz mógł/mogła dołączyć do spotkania.

Czy będą dostępne nagrania kursu?

Tak, nagrania będą udostępniane później. Będą zawierały część teoretyczną i wprowadzenia do ćwiczeń, natomiast nie będą zawierały osobistych treści uczestników (jeśli takie się pojawią).