Wspieramy w budowaniu szczęśliwych relacji.
Oto, co tu znajdziesz:

Mamy tu dla Ciebie kilka rzeczy. Zapraszamy Cię na naszego bloga, do skorzystania z darmowych kursów emailowych oraz do prowadzonej przez nas grupy na facebooku i profilu Wierność jest sexyZnajdziesz tam inspiracje do codziennego dbania o związek i motywacje na trudniejsze chwile. Wysyłamy też newsletter.  

Mamy kursy zarówno dla par, jak i takie, które można przejść samodzielnie. 
W kursie „Szczęśliwi Razem” zapraszamy do kompleksowej pracy nad związkiem. W „Chcę Cię usłyszeć!” pokazujemy jak lepiej się słuchać. 
Pracujemy nad kolejnymi – zajrzyj, żeby zobaczyć, czy znajdziesz tam coś dla siebie. 

Potrzebujesz bardziej indywidualnego wsparcia? Chętnie pomożemy. Oboje jesteśmy psychologami. Ula jest psychoterapeutką, Krzysiek pracuje raczej metodą coachingową. Jeśli nie wiesz, co jest bardziej dla Ciebie – daj znać – powiemy Ci na czym polega różnica i zobaczysz czego potrzebujesz bardziej. 

Blog

5 języków miłości

Kocham Cię można powiedzieć na wiele sposobów.
Można użyć tych dwóch słów. Można przytulić, zrobić kanapkę do pracy, przysiąść się i spędzić parę minut w ciszy, czy kupić ulubioną czekoladę. Który z tych sposobów będzie najlepszy? To zależy od języka miłości naszej partnerki, czy partnera.

Czytaj dalej >>

5 przekonań na temat związków, które go niszczą

Przekonania są filtrem przez który patrzymy na rzeczywistość. Wiele z nich wynosimy z rodzinnego domu, tworzą się przez nasze doświadczenia, czy usłyszane słowa ważnych dla nas ludzi. Wierzymy w nie, ponieważ doświadczyliśmy ich prawdziwości. Nie zawsze jednak są prawdziwe…

Czytaj dalej >>