fbpx

Być Sobą w relacjach

Pozwól sobie na szczęście
w relacjach.
Z poczuciem własnej wartości, miłością do siebie, bez strachu przed odrzuceniem.

Gdzie jesteś w swoich relacjach?

Trudno Ci mówić o swoich potrzebach?

Zostałaś wychowana w taki sposób, że ważniejsi zawsze byli inni. Co chwilę słyszałaś: „ustąp”, „podziel się”, „oddaj” i teraz widzisz, że to skutkuje ogromnym trudem w powiedzeniu, czego Ty tak naprawdę chcesz.

Boisz się, że mówienie
o potrzebach sprawi, że stracisz relację?

Obawiasz się, że stoisz przed tragicznym wyborem – albo Ty, albo relacja. I masz przekonanie, że nie ma tu dobrej drogi i każda decyzja powoduje stratę – albo siebie, albo kogoś, na kim Ci zależy.

Czujesz się czasem wykorzystywana?

Łapiesz się na tym, że znów robisz dla kogoś coś, czego tak naprawdę nie chciałaś. Wkurzasz się na siebie, a jednocześnie za jakiś czas scenariusz się powtarza.

A w głębi serca doskwiera Ci poczucie samotności?

Dajesz siebie innym, ale sama często zostajesz z niczym i do tego nie czujesz się zrozumiana. W dodatku sama dla siebie jesteś bardzo surowa – znacznie bardziej niż dla innych.

Nie musi tak być!

Twoje potrzeby są ważne!

Zobacz, że często nie dajesz sobie prawa do tego, do czego dajesz je innym. To zwykle wynika
z przekonań – wzorców, które mamy wpojone od dzieciństwa. 

Te przekonania można zmienić!

Wymaga to pewnej pracy i odwagi pójścia w nieznane, natomiast zdecydowanie jest tego warte! Chętnie Ci pokażę, co możesz zmienić, by przestać samą siebie wystawiać do wiatru. 

Daj sobie prawo, by zawalczyć o siebie!

I nie, nie musi to oznaczać, że będziesz przez to krzywdzić innych. Natomiast może to oznaczać, że nauczysz się stawiać takie granice, które inni będą szanować. A przez to zarówno Ty, jak i inni będziecie mieli więcej radości z życia. 

I daj sobie prawo do szczęścia!

Bo to naprawdę nie jest tak, że musisz wybierać pomiędzy sobą, a innymi. Możesz być wierną sobie i jednocześnie doświadczać szczęścia i pełni w relacjach.
I w tym kursie pokażę Ci jak to zrobić!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli...

...wchodzisz w relacje, w których nie czujesz się dobrze.

Od tego zaczynam kurs. Nasze doświadczenia w relacjach – zwłaszcza te najwcześniejsze mają ogromne znaczenie. Wpływają na nas i kształtują to, jak tworzymy je w dorosłym życiu. Warto im się przyjrzeć by móc świadomie zacząć wybierać to, co dla Ciebie dobre i budować relacje tak, jak tego pragniesz.

...boisz się, że stracisz relację gdy pokażesz jaka jesteś naprawdę.

To jest przekonanie. Czyli myśl, którą masz, w którą wierzysz i która staje się Twoją wewnętrzną prawdą. Nawet jeśli jest kłamstwem. Pomyśl, co tracisz jeśli wierzysz w więcej takich kłamstw!
O przekonaniach mówię w 1. module tego kursu. W kolejnych modułach będziemy kontynuować pozbywanie się takich niszczących kłamstw z Twojego życia.

...masz niskie poczucie własnej wartości i nie wiesz jak to zmienić.

Cały 2. moduł poświęcam temu tematowi. Najpierw pokażę Ci, co wpływa na poczucie własnej wartości
i dlaczego czasem możesz go nie mieć. Potem przedstawię Ci konkretne sposoby na to, co możesz zrobić, by nad nim pracować i czuć, że naprawdę wszystko z Tobą jest w porządku.

...masz już dość spełniania oczekiwań innych osób.​

W tym temacie szczególnie przyda Ci się moduł 3.: „Być wierną sobie”. Pokazuję w nim, jak działają emocje i omawiam szerzej cztery z nich: wstyd, poczucie winy, zazdrość i złość. Mówię dlaczego warto, żebyś przyjrzała się swoim potrzebom i jak to zrobić. Na końcu mówię o tym, jak wyrażać siebie bez poczucia winy i stawiać granice, jednocześnie dbając o relacje z innymi.

...unikasz konfliktów i bardzo przejmujesz się krytyką.

Nie da się być w relacjach i jednocześnie nie usłyszeć czasem krytyki, czy nie wziąć udziału w konflikcie. Jeśli tego unikasz nie masz szans na autentyczną więź. Moduł 4.: „O odwadze bycia sobą” pomoże Ci radzić sobie z krytyką, by tak bardzo nie bolała i mieć do niej zdrowe podejście.

Co da Ci ten kurs?

Pomoże zrozumieć siebie

Pokażę Ci mechanizmy, które sprawiają, że wchodzimy w relacje w określony sposób powtarzając pewne schematy. Zrozumienie tego pomoże Ci z tych schematów wyjść.

Wesprze Cię w budowaniu poczucia własnej wartości

Pokażę Ci w tym kursie 6 filarów poczucia własnej wartości i powiem Ci, jak z nimi pracować, by rzeczywiście wspierały Cię w życiu.

nauczy jak dać sobie empatię

To czasem jest trudne - zwłaszcza, gdy jesteś przyzwyczajona do dawania zrozumienia innym, a wobec siebie jesteś bardzo surowa. Pomogę Ci być dla siebie lepszą i nie zdradzać samej siebie.

Nauczy Cię wyrażania potrzeb

Dla nas, kobiet, to zwykle nie jest łatwe. Jesteśmy często wychowywane w poczuciu winy i kłamstwie, że inni są ważniejsi niż my same. Pomogę Ci mówić o swoich potrzebach w wolności.

Pokaże Ci, jak stawiać granice

Odpowiednie granice są bardzo ważne dlatego, że bronią nas przed zlaniem się z innymi i pomagają w chronieniu swoich wartości. Pokażę Ci, jak je stawiać asertywnie - czyli bez agresji i uległości.

Jak wygląda kurs?

Praktyczny kurs online, który robicie w zaciszu swojego domu.

Konkretna wiedza i ćwiczenia, podane w przystępny sposób.

Co tydzień nowy tematyczny moduł z ćwiczeniami, które pozwolą Wam przyjrzeć się najważniejszym sferom Waszego związku.
Stała możliwość kontaktu z nami przez pierwszy miesiąc trwania kursu. Kolejne moduły możecie już zrobić w dogodnym dla Was czasie

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z czterech modułów. W każym z nich są dwie, trzy krótkie lekcje video, w których opowiem Ci
o najważniejszych, moim zdaniem, sprawach dotyczących danego tematu. 

Lekcje video to jednak nie wszystko.  Integrelną częścią kursu jest obszerny workbook z ćwiczeniami. To blisko 50 stron ćwiczeń, tekstów na temat tego, o czym mówię
w poszczególnych lekcjach. 

Ćwiczenia są przygotowane w taki sposób, by ich przepracowanie pomogło Ci rzeczywiście inaczej patrzeć na siebie, na Twoje relacje. Ich celem jest przybliżenie Cię do życia bardziej w zgodzie ze sobą. 

Dlaczego ten kurs działa?

Wiedza

Mówię w kursie o tym, co wiem, że działa. Nie zależało mi na tym, by był niesamowicie długi - raczej by dawał esencję. I tak rzeczywiście jest.

Struktura

Kurs jest uporządkowany i prowadzi prosto do celu. Jest stworzony w taki sposób, by pokazać Ci istotne mechanizmy w budowaniu relacji, a następnie dać narzędzia by z nimi pracować.

Ćwiczenia

Workbook, który otrzymasz z kursem zawiera ćwiczenia, które pozwolą Ci zarówno przepracować treści, jak i rozszerzą to, o czym mówię. Bardzo polecam Ci wydrukowanie go i przerabianie kursu razem z nim.

Opinie uczestników

Co mówią uczestnicy naszych kursów?

Najczęściej zadawane pytania:

Tak. W kursie dziele się wiedzą, która jest częścią psychoedukacji, stosowaną przeze mnie w gabinecie w trakcie terapii czy konsultacji. Już sama ta wiedza wnosi wiele do życia. Poza tym w ćwiczeniach zawsze daję przykładowe rozwiązania, które pomogą Ci zrozumieć, o co dokładnie chodzi.

W zależności od wybranej przez Ciebie opcji. 

W pakiecie Regular jest to 6 miesięcy.

Pozostałe pakiety mają dostęp nieograniczony czasowo.

Workbook jak najbardziej – właśnie po to go stworzyłam. Chcę by towarzyszył Ci w podróży do poznania siebie lepiej.

Wideo pozostaje na naszej dedykowanej platformie ze względu na ochronę praw autorskich. Mam nadzieję, że zrozumiesz 🙂

Nie. Kurs jest przeznaczony dla osób, które borykają się z akceptacją siebie i doświadczają trudności w byciu sobą w relacjach. Wiedza zawarta w kursie przyda się zarówno w kontekście budowania związków, jak i relacji ogólnie.

Na pewno 2 godziny na obejrzenie wideo. 

Jeśli chodzi o ćwiczenia zachęcam do robienia ich w swoim tempie – bez pośpiechu, ale też nie odwlekając. 

Podsumowując – to zależy w dużej mierze od Ciebie 🙂

Tak. Napisz do nas maila z adresem osoby, dla której kupujesz kurs. Wyślemy jej specjalny voucher 🙂

 

Kim jestem?

Kilka lat temu przeszłam tę podróż, do której Cię zapraszam. 

Tworzyłam relacje, w których nie byłam szczęśliwa i które koniec końców nie były dla mnie dobre. Nie wiedziałam jak w zgodzie ze sobą i z szacunkiem do drugiej osoby wyrażać siebie.

Co gorsza, myślałam, że tak będzie zawsze.

Dziś jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Wierzę, że skoro mi się udało, to Tobie też może! Jestem też psychologiem oraz psychoterapeutą. Od 8 lat wspieram ludzi w budowaniu relacji w trakcie szkoleń, warsztatów, czy kursów online, ale także w pracy indywidualnej w moim gabinecie psychoterapeutycznym. W tym kursie czerpie z obu rodzajów doświadczeń. 

Zatem, jeśli potrzebujesz konkretnej wiedzy, odwagi do zajrzenia w siebie i sprawdzonych kroków do Twoich szczęśliwych relacji, to jesteś w dobry miejscu. Chętnie będę Ci towarzyszyć w tej drodze i Cię na niej wspierać. 

To co? Wyruszasz ze mną?

To, co ruszamy?
Zapisz się!

Być sobą w relacjach

Premium
199
  • 4 moduły / 14 lekcji video / 2 godziny bardzo treściwych nagrań.
  • Obszerny Workbook (pdf) z ćwiczeniami i najważniejszymi informacjami z poszczegółnych modułów
  • Poczucie, że dbasz o siebie 😉
  • Dostęp nieograniczony czasowo.

A co, jeśli nie jestem przekonana, czy to dla mnie?

Spokojnie, zależy nam na tym, by nasze kursy trafiały rzeczywiście do osób, którym pomogą i którzy odnajdą się właśnie w takiej formie. Dlatego jeśli
w czasie pierwszego tygodnia po zakupie zobaczysz, że on nie spełnia Twoich oczekiwań – daj znać – zwrócimy Ci pieniądze.