fbpx

Pozwól sobie na szczęście w relacjach. Z poczuciem własnej wartości, miłością do siebie, bez strachu przed odrzuceniem.

Gdzie jesteś w swoich relacjach?

Trudno Ci mówić o swoich potrzebach?

Zostałaś wychowana w taki sposób, że ważniejsi zawsze byli inni. Co chwilę słyszałaś: „ustąp”, „podziel się”, „oddaj” i teraz widzisz, że to skutkuje tym, że strasznie trudno Ci powiedzieć czego Ty tak naprawdę chcesz, a dodatkowo

Boisz się, że mówienie o nich sprawi, że stracisz relację?

Obawiasz się, że stoisz przed tragicznym wyborem – albo Ty, albo relacja. I masz przekonanie, że nie ma tu dobrej drogi i każda decyzja powoduje stratę – albo siebie, albo kogoś na kim Ci zależy.

Czujesz się czasem wykorzystywana?

Łapiesz się na tym, że znów robisz dla kogoś coś, czego tak naprawdę nie chciałaś. Wkurzasz się na siebie, a jednocześnie za jakiś czas scenariusz się powtarza.

A w głębi serca doskwiera Ci poczucie samotności?

Dajesz innym siebie, ale sama zostajesz często z niczym – i do tego nie masz w innych poczucia zrozumienia. Do tego często sama dla siebie jesteś bardzo surowa – znacznie bardziej niż dla innych.

Nie musi tak być!

Twoje potrzeby są ważne!

Zobacz, że często są takie rzeczy, co do których dajesz prawo innym, a w mniejszym zakresie dajesz je sobie. To często wynika z przekonań – wzorów, które mamy wpojone często od dzieciństwa. 

Te przekonania można zmienić!

To wymaga pewnej pracy i odwagi pójścia w nieznanę, natomiast zdecydowanie jest tego warte! I chętnie CI pokażę co możesz zmienić, by przestać samą siebie wystawiać do wiatru. 

Daj sobie prawo zawalczyć o siebie!

I nie, nie musi to oznaczać, że będziesz przez to krzywdzić innych. Natomiast może to oznaczać, że nauczysz się stawiać takie granice, które inni będą szanować. A przez to zarówno ty, jak i inni będziecie mieli więcej radości z życia. 

I daj sobie prawo do szczęścia!

Bo to naprawdę nie jest tak, że musisz wybierać pomiędzy sobą, a innymi. Możesz być wierną sobie i jednocześnie doświadczać szczęścia i pełni w relacjach.
I w tym kursie pokażę Ci jak to zrobić!

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Jeśli wchodzisz w relacje, w których nie czujesz się dobrze.

Od tego zaczynam kurs. Nasze doświadczenia w relacjach – zwłaszcza te najwcześniejsze mają ogromne znaczenie. Wpływają na nas i kształtują to jak tworzymy je w dorosłym życiu. Warto im się przyjrzeć by móc świadomie zacząć wybierać to, co dla Ciebie dobre i budować relacje tak jak tego pragniesz.

I boisz się, że stracisz relację gdy pokażesz jaka jesteś naprawdę.

To przekonanie. Czyli myśl, którą masz, w którą wierzysz i która staje się Twoją wewnętrzną prawdą. Nawet jeśli jest kłamstwem. Pomyśl co tracisz jeśli wierzysz w więcej takich kłamstw? O przekonaniach mówię w 1. module. Natomiast każdy moduł tego kursu pomoże Ci skutecznie pozbyć się takich kłamstw ze swojego życia.

...masz niskie poczucie własnej wartości i nie wiesz jak to zmienić?

Cały 2 moduł poświęcam temu tematowi. Najpierw pokażę Ci co wpływa na poczucie własnej wartości i dlaczego czasem możesz go nie mieć. Potem przedstawię Ci konkretne sposoby na to, co możesz zrobić, by nad nim pracować i czuć, że naprawdę wszystko z tobą w porządku.

...masz już dość spełniania oczekiwań innych osób.​

W tym temacie szczególnie przyda Ci się moduł 3: Być wierną sobie. Pokazuję tam jak działają emocje i omawiam szerzej cztery z nich: wstyd, poczucie winy, zazdrość i złość. Mówię dlaczego warto, żebyś przyjrzała się swoim potrzebom i jak to zrobić. Na końcu mówię o tym jak wyrażać siebie bez poczucia winy i stawiać granice, jednocześnie dbając o relacje z innymi.

...unikasz konfliktów i bardzo przejmujesz się krytyką.​

Nie da się być w relacjach i jednocześnie nie usłyszeć czasem krytyki czy nie wziąć udziału w konflikcie. Jeśli tego unikasz nie masz szans na autentyczną więź. Zawsze pozostanie coś co jest pomiędzy. Moduł 4 (O odwadze bycia sobą) pomoże Ci radzić sobie z krytyką, by tak bardzo nie bolała i mieć do niej zdrowe podejście.

Co da Ci ten kurs?

pomoże zrozumieć siebie

Pokażę Ci mechanizmy, które sprawiają, że w relacje wchodzimy w określony sposób - powtarzając pewne schematy. Zrozumienie tego pomoże Ci z tych schematów wyjść.

Wesprze Cię w budowaniu poczucia własnej wartości

Pokażę Ci w tym kursie 6 filarów poczucia własnej wartości i pokażę Ci jak z nimi pracować, by rzeczywiście wspierały Cię w życiu.

nauczy jak dać sobie empatię

To czasem jest trudne - zwłaszcza, gdy jesteś przyzwyczajona do dawania zrozumienia innym, a wobec siebie jesteś bardzo surowa. Pomogę Ci być dla siebie lepszą i nie zdradzać samej siebie.

Nauczy Cię wyrażania potrzeb

Dla nas, kobiet, to często nie jest łatwe. Jesteśmy często wychowywane w poczuciu winy i kłamstwie, że inni są ważniejsi niż my sami. Pomogę Ci jak mówić o swoich potrzebach z wolnością.

Pokaże Ci jak stawiać granice

Odpowiednie granice są bardzo ważne dlatego, że bronią nas przed zlaniem się z innymi, ale też pomagają w chronieniu swoich wartości. Pokażę Ci jak je stawiać asertywnie - czyli bez agresji oraz uległości.

Jak wygląda kurs?

kurs online, który robicie w zaciszu swojego domu.

Konkretna wiedza i podane w przystępny sposób.

nowy tematyczny moduł z ćwiczeniami, które pozwolą Wam przyjrzeć się najważniejszym sferom Waszego związku.
możliwość kontaktu z nami przez pierwszy miesiąc trwania kursu. Kolejne moduły możecie już zrobić w dogodnym dla Was czasie

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z czterech modułów. W każym z nich są dwie, trzy krótkie lekcje video na których opowiem Ci o najważniejszych moim zdaniem sprawach w danym temacie. 

Lekcje video to jednak nie wszystko.  Integrelną częścią kursu jest obszerny workbook z ćwiczeniami. To blisko 50 stron ćwiczeń, tekstów na temat tego o czym mówię w poszczególnych lekcjach. 

Są one przygotowane w taki sposób, by ich przepracowanie pomogło Ci rzeczywiście inaczej patrzeć na siebie, na swoje relacje. Pomogą Ci one żyć bardziej w zgodzie z samą sobą. 

 

Dlaczego ten kurs działa?

Wiedza

Mówię w kursie o tym, co wiem, że działa. Nie zależało mi na tym, by był niesamowicie długi - raczej by dawał esencję. I tak rzeczywiście jest.

Struktura

Kurs jest uporządkowany i prowadzi prosto do celu. Jest stworzony w taki sposób, by pokazać Ci istotne mechanizmy w budowaniu relacji, a następnie dać narzędzia by z nimi pracować.

Ćwiczenia

Workbook, który otrzymasz z kursem zawiera zarówno ćwiczenia, które pozwolą Ci przepracować treści jak i rozszerzą to o czym mówię. Bardzo polecam Ci go wydrukować i przerabiać kurs razem z nim.

Opinie uczestników

Co mówią uczestnicy naszych kursów?

Najczęściej zadawane pytania:

Tak. W kursie dziele się wiedzą, która jest częścią psychoedukacji stosowaną przeze mnie w gabinecie w trakcie terapii czy konsultacji. Już ta wiedza wnosi wiele do życia. Poza tym w ćwiczeniach zawsze daję przykładowe rozwiązania, które pomogą Ci zrozumieć o co dokładnie chodzi.

W zależności od wybranej przez Ciebie opcji. 

W pakiecie Regular jest to 6 miesięcy.

Pozostałe pakiety mają dostęp nieograniczony czasowo.

Workbook jak najbardziej – właśnie po to go stworzyłam. Chcę by towarzyszył Ci w podróży w poznanie siebie bardziej.

Wideo pozostaje na naszej dedykowanej platformie ze względu na ochronę praw autorskich. Mam nadzieję, że zrozumiesz 🙂

Nie. Kurs jest przeznaczony dla osób, które borykają się z akceptacją siebie i doświadczają trudności w byciu sobą w relacjach. Wiedza zawarta w kursie przyda się zarówno w kontekście budowania związków choć też ogólnie relacji.

Na pewno 2 godziny na obejrzenie wideo. 

Jeśli chodzi o ćwiczenia zachęcam do ich robienia w swoim tempie – bez pośpiechu jednocześnie też nie odwlekając. 

Podsumowując to zależy w dużej mierze od Ciebie 🙂

Tak. Napisz do nas maila podając adres osoby, dla której kupujesz kurs. Wyślemy jej specjalny voucher 🙂

 

 

Kim jestem?

Kilka lat temu przeszłam tę podróż, do której Cię zapraszam. 

Tworzyłam relacje, w których nie byłam szczęśliwa i które koniec końców nie były dla mnie dobre. Nie wiedziałam jak w zgodzie ze sobą i szacunkiem do drugiej osoby wyrażać siebie.

 Co gorsze – myślałam, że tak będzie zawsze.

Dziś jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Wierzę, że skoro mi się udało, to i Tobie też może się to udać. Jestem też psychologiem oraz psychoterapeutą. Od 8 lat wspieram w budowaniu relacji, zarówno w trakcie szkoleń, warsztatów czy kursów online ale i w pracy indywidualnej w moim gabinecie psychoterapeutycznym. W tym kursie czerpie z obu tych doświadczeń. 

Więc, jeśli potrzebujesz konkretnej wiedzy, odwagi do zajrzenia w siebie i sprawdzonych kroków po swoje szczęśliwe relacje to jesteś w dobry miejscu. Chętnie będę Ci towarzyszyć w tej drodze i w niej wspierać. 

To co? Wyruszasz ze mną?

To, co ruszamy?
Zapisz się!

Być sobą w relacjach

Regular
129
 • 4 moduły / 14 lekcji video / 2 godziny bardzo treściwych nagrań.
 • Workbook (pdf) z ćwiczeniami i najważniejszymi informacjami z poszczegółnych modułów
 • Poczucie, że dbasz o siebie 😉
 • Dostęp na 6 miesięcy.

Być sobą w relacjach

Premium
149
 • 4 moduły / 14 lekcji video / 2 godziny bardzo treściwych nagrań.
 • Workbook (pdf) z ćwiczeniami i najważniejszymi informacjami z poszczegółnych modułów​
 • Poczucie, że dbasz o siebie 😉
 • Dostęp nieograniczony czasowo.

Być sobą w relacjach

VIP
449
 • 4 moduły / 14 lekcji video / 2 godziny bardzo treściwych nagrań.
 • Workbook (pdf) z ćwiczeniami i najważniejszymi informacjami z poszczegółnych modułów​
 • Dostęp nieograniczony czasowo.
 • Poczucie, że dbasz o siebie 🙂
 • 3 godziny konsultacji indywidualnych.
Tylko 10 Osób

A co jeśli nie jestem przekonana, czy to dla mnie?

Spokojnie, zależy nam na tym, by nasze kursy trafiały rzeczywiście do osób, którym pomogą i którzy odnajdą się właśnie w takiej formie. Dlatego jeśli w czasie pierwszego tygodnia po zakupie zobaczysz, że on nie spełnia Twoich oczekiwań – daj znać – zwrócimy Ci pieniądze.