fbpx

Konsultacje

Chcesz pracować z nami indywidualnie?

Oto co możemy Ci dać, również online:

Urszula Głowacka

W czym mogę Ci pomóc:

 • w pokonaniu trudności związanych z budowaniem i funkcjonowaniem w relacjach (w tym radzenie sobie z emocjami, problemy w komunikacji i zrozumieniu drugiej osoby)
 • w zrozumieniu i przejściu kryzysu w związku,
 • w wyjściu ze schematów, które powtarzasz w swoim życiu (np. wybierając partnera/partnerkę, w rozpadach związków, zdradach),
 • w poprawie Twojego życia jeśli zmagasz się z nerwicą, stanami lękowymi, masz objawy psychosomatyczne lub inne dolegliwości, które powodują cierpienie.

Krzysztof Głowacki

W czym mogę Ci pomóc:

 • w wypracowaniu połączenia pomiędzy pracą, biznesem, a życiem rodzinnym, by nie przenosić pracy i stresu z nią związanego do domu. 
 • w rozwijaniu swoich umiejętności komunikacyjnych, zwłaszcza słuchania, czy rozumienia drugiej osoby. 
 • w radzeniu sobie z negatywnymi emocjami, np. wybuchami złości 
 • przy podejmowaniu trudnych decyzji – pomogę Ci zobaczyć je z wielu perspektyw i podjąć tę najlepszą,
 • w budowaniu lepszych nawyków.

Najczęściej zadawane pytania

Choć nie ma tu bardzo wyraźnej granicy, to są takie sytuacje, w których bardziej będzie pomagać jedna forma wsparcia, a w innych druga. Psychoterapia pomocna jest w sytuacjach, w których trudno nam sobie poradzić z jakimś wewnętrznym cierpieniem, problemem, czy konfliktem, które utrudnia nam codzienne funkcjonowanie. To okazja do tego, by lepiej siebie zrozumieć. Coaching z kolei jest skupiony na wypracowywaniu bardziej celowych rozwiązań – pomaga w tworzeniu nawyków, radzeniu sobie z trudnymi emocjami, jest skupiony bardziej na celach. Często będzie tak, że obie formy mogą być skuteczne w podobnych kwestiach – bo i tu i tu najważniejsza jest osoba która pracuje i jej działania. Dlatego też, jeśli masz wątpliwości, czy któraś forma jest bardziej dla Ciebie – napisz.

Ula indywidualnie pracuje raz w tygodniu, w kontekście terapii par – raz na dwa tygodnie. Krzysiek – zazwyczaj raz na dwa tygodnie. 
Pracujemy w taki sposób ze względu na specyfikę procesów jakie zachodzą w coachingu, czy terapii. 

Tak! Pracujemy w ten sposób od kilku lat i naszym zdaniem efektywność tego typu pracy nie różni się od efektywności spotkań na żywo.

Terapia/konsultacje z Ulą odbywa się w formie rozmowy video, coaching/konsultacje z Krzyśkiem w formie video lub rozmowy telefonicznej.

Pierwsze spotkanie służy lepszemu wzajemnemu poznaniu się. W jego trakcie żeby móc lepiej zrozumieć Twoją/Waszą sytuację Ula zapyta o kilka rzeczy: 

 • O to co Cię sprowadza i sprawia, że myślisz o terapii. 
 • O ważne doświadczenia z przeszłości i relacje. 
 • Warto pomyśleć o tych pytaniach przed spotkaniem, choć jeśli nie masz tych odpowiedzi ułożonych w 100% to też OK, zajmiemy się tym w czasie rozmowy. 
 • Pierwsze spotkanie to też czas w którym opowiem CI jak wygląda terapia i odpowiem na wszelkie Twoje pytania. 

Pierwsza konsultacja nie zobowiązuje nas też do dalszej współpracy, to czas, w którym można zobaczyć czy wspólna praca Ci/Wam odpowiada.

W czasie spotkania z Krzyśkiem również możesz spodziewać się, że spyta Cię o to, co Cię sprowadza i co chcesz w czasie tych spotkań osiągnąć. Określisz sobie dokładnie cel i kryteria osiągnięcia go – czyli po czym poznasz, że go osiągniesz. Określimy też ramy czasowe współpracy. Zazwyczaj to kilka sesji.

Nie. Mamy opcję szybkiej płatności w związku z czym jedyne co pozostaje to znaleźć odpowiedni termin i godzinę 🙂

Wierzymy, że zarówno terapia jak i coaching mają sens i przynoszą efekty tylko wtedy, gdy są w pełni dobrowolne i jesteś przekonana, przekonany o ich wartości. Zdajemy też sobie sprawę, że żyjemy w niepewnych ekonomicznie czasach. Z terapii, czy coachingu możesz zrezygnować w dowolnym momencie, natomiast poprosimy Cię o to, byś dał, dała nam znać o tym przed ostatnim spotkaniem. To pozwoli na ostatniej rozmowie pozamykać pewne procesy oraz tematy i ewentualnie ustalić drogę powrotu do współpracy.

Napisz do nas

Jeśli chcesz się umówić, lub potrzebujesz więcej informacji – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Możesz też do nas zadzwonić: 

Ula: 661-399-206

Krzysiek: 665-939-745

Znajdziesz nas na:
Wypełniając ten formularz, przekazujesz nam swoje dane osobowe, co oznacza, że aby udzielić odpowiedzi, będę je przetwarzać jako administrator danych. Nie będę ich przetwarzać w żadnym innym celu. Oświadczasz także, że znana Ci jest moja polityka plików cookies. Jeśli masz jakieś wątpliwości możesz do nas napisać jestesmy@szczesliwi-razem.pl