fbpx

Polecamy!

Tutaj znajdziesz rzeczy, z których sami korzystamy i polecamy w relacjach. Wszystkie znamy osobiście – korzystaliśmy z nich, lub korzystamy nadal i możemy z czystym sercem polecić. A jeśli skorzystacie z nich za pośrednictwem linków, które tu znajdziecie, to będziecie też wspierać nasza działalność. 

Legimi

Legimi to aplikacja, z której korzystamy praktycznie codziennie. Pozwala na czytanie ebooków (ma ich ponad 60 tys.), a w najwyższej wersji także na słuchanie audiobooków – choć tych jest mniej. Jest na niej sporo książek mówiących o związkach, jak również o wychowaniu dzieci. Prawdziwym skarbem jest jednak dla nas duża ilość audiobooków dla dzieci, które zwłaszcza nasz najstarszy syn uwielbia. Ula mówi, że to nasze najlepiej wydane pieniądze co miesiąc. 😉
Legimi dla niezdecydowanych proponuje okres próbny – normalnie 14 dni, ale jeśli skorzystasz z tego linku – to będzie to miesiąc. 

Zdrapki Kropki

Miłosne Wyzwania, zdrapki dla kobiet Judyta i dla mężczyzn Jonasz, Czytadła a także świetne mapy zdrapki to wszystko tytuły dzieł Wojtka Koczorowskiego i jego zespołu Zdrapki Kropki. Kupując zdrapkę dostajemy coś więcej niż tylko świetnej jakości i dobrze wykonany gadżet. kupujemy zaproszenie do przygody lub podróży. Z jednej strony my lub nasze dzieci mają radość odkrywania kolejnych pól, a z drugiej pod nimi kryją się konkretne propozycje doświadczeń, które pomagają nam lepiej poznać siebie lub siebie nawzajem. To zdecydowanie fajny pomysł na trochę ubogacającej rozrywki w naszym życiu lub na niebanalny prezent.