fbpx

Webinar: Potrzeby w związku.
Jak o nie dbać bez kłótni i poczucia winy?

Dbanie o swoje potrzeby?

Jeśli te słowa wywołują w Tobie myśl: "Taa... byłoby fajnie, ale... pewnie wyjdzie albo kłótnia, albo skończę z poczuciem winy", to chcemy Ci powiedzieć, że to nie są jedyne opcje.

Można dbać o swoje potrzeby w taki sposób, by nie było ani jednego, ani drugiego. O tym jak to zrobić mówimy w tym webinarze.

Co znajdziesz w środku?

Znajdziesz tu:

  • nagranie webinaru (74 minuty),
  • nagranie audio do pobrania (mp3),
  • notatki do wydrukowania w formacie pdf.
  • Jako bonus – mailowy kurs o 5-ciu językach miłości!

Cena: 49 zł.

czego konkretnie się dowiesz?
  • poznasz różnice między potrzebami a strategiami na ich zaspokojenie,
  • dowiesz się jak rozmawiać o potrzebach by się wzajemnie w tym usłyszeć a nie wyłącznie pokłócić,
  • pokażemy Ci co zrobić gdy Wasze potrzeby są sprzeczne i jak w tym wszystkim zadbać o relacje,
  • dowiesz się co stoi za tym, że tak trudno w spokoju i wolności dbać Ci o Twoje potrzeby…i na to samo pozwalać tej drugiej osobie,
  • pokażemy Ci jak możesz zacząć dbać o siebie i przestać bać się reakcji drugiej osoby.
Czemu mówienie o potrzebach bywa trudne?

Bo nikt nas tego nie nauczył. Jako dzieci bywamy za nie karceni. Jako dorośli obawiamy się, że ktoś nas za nie odrzuci. 

Wolimy więc o nich nie mówić.  Boimy się je zaspokajać bo nie chcemy być problemem dla kogoś, nie chcemy wyjść na egoistów, nie chcemy rozczarowania.

I jednocześnie nie da się ich wyłączyć. Nie da się oszukać siebie, że w sumie to odpoczynek czy docenienie nie mają dla Ciebie znaczenia, prawda?

To co się da to chwilę przemilczeć. Zacisnąć zęby. Spróbować między zdaniami delikatnie wspomnieć, że miło by było kiedyś wyjść gdzieś tylko razem…

Można też zacząć o nie krzyczeć. Wymuszać przez obwinianie czy wyrzuty. Niestety, ani jedno ani drugie, na dłuższą metę nie działa…

Co w takim razie działa?

Być może tu Cię zaskoczymy. To co działa to najpierw przyjrzenie się temu, jak Ty się masz ze swoimi potrzebami i potrzebami innych osób.

Pomaga odszukanie tych wszystkich kłamstw, które stoją za tym, że dbanie o siebie kojarzy Ci się wyłącznie z trudem i walką.

Pomaga odkrycie, jak dbać o potrzeby i jak o nich mówić tak, by nie atakować przy tym innych osób. Rozmawiać tak, by oni chcieli z Tobą w tym współpracować, a nie wyłącznie walczyć. Początkiem tego jest niezrzucanie na nich odpowiedzialności za Twoje potrzeby i ich zaspokajanie. Bo wtedy możliwe jest porozumienie. I o tym wszystko jest nasze spotkanie.

Kim jesteśmy i dlaczego warto uczyć się od nas?

Cześć! Tu Ula i Krzysiek Głowaccy – to my zapraszamy Cię na ten webinar. Być może zastanawiasz się, czemu akurat my mielibyśmy Cię czegoś nauczyć. I słusznie – w końcu nie warto ufać wszystkim w internecie.


Jesteśmy małżeństwem z 10-letnim stażem i rodzicami trójki dzieci. Jesteśmy też z wykształcenia psychologami oraz trenerami. Ula jest psychoterapeutką, a Krzysiek zajmuje się uczeniem umiejętności komunikacyjnych – w szczególności słuchania.
 Widząc jak wiele par mimo, że kiedyś bardzo się kochało, oddala się od siebie, stwierdziliśmy, że nie możemy pozostać bezczynni. Bazując na naszej wiedzy psychologicznej i doświadczeniu z pracy z parami stworzyliśmy projekt Szczęśliwi Razem i w jego ramach prowadzimy konsultacje, terapie, kursy online czy webinary.
Bliskie nam jest Porozumienie bez Przemocy oraz rodzicielstwo bliskości.

 

Zapraszamy Cię serdecznie do skorzystania z naszej wiedzy i praktyki by Twoje relacje były bardziej spokojne i szczęśliwe!